Innowacyjna Szczepionka Novaxovid - dostępna od 6 grudnia

Mężczyzna robiący zastrzyk.

W dniu 6 grudnia 2023 roku Przychodnia CM UNIMED wprowadzi do swojej oferty nową szczepionkę na COVID-19 – Novaxovid. Nowy preparat, rozwinięty w ścisłej współpracy z czołowymi ekspertami medycznymi, stanowi kolejny kamień milowy w walce z pandemią.

Innowacyjna Szczepionka Novaxovid

Szczepionka Novaxovid wyróżnia się innowacyjną technologią, która umożliwia skuteczne zneutralizowanie wirusa SARS-CoV-2. Badania kliniczne potwierdzają, że preparat ten nie tylko zabezpiecza przed infekcją, ale także redukuje ciężkość przebiegu choroby u zaszczepionych osób.

W skład szczepionki Novaxovid wchodzi unikalna kombinacja białek i cząsteczek, które stymulują układ odpornościowy, a jednocześnie są bezpieczne dla pacjenta. Badania laboratoryjne wykazały wysoką skuteczność szczepionki w zapobieganiu zakażeniom, zarówno w przypadku pierwotnego zakażenia, jak i w obliczu nowych wariantów wirusa.

Dostępność od 6 grudnia 2023 w Przychodni CM UNIMED

Z przyjemnością informujemy, że od 6 grudnia 2023 roku szczepionka Novaxovid będzie dostępna w Przychodni CM UNIMED. Oferujemy możliwość zapisów na szczepienia poprzez naszą stronę internetową: mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie. Dbamy o to, aby proces szczepienia był szybki, wygodny i bezpieczny dla każdego pacjenta.

Przychodnia CM UNIMED zawsze stawia na najwyższe standardy opieki zdrowotnej, dlatego zaleca wszystkim osobom, które jeszcze nie skorzystały z możliwości zaszczepienia, skorzystanie z nowej szczepionki Novaxovid. To nie tylko krok w kierunku ochrony własnego zdrowia, ale także ważny gest solidarności wobec społeczności.

Bezpieczeństwo Pacjentów na Pierwszym Miejscu

Przychodnia CM UNIMED gwarantuje, że proces szczepienia będzie prowadzony z najwyższą starannością i zgodnie z zaleceniami służb zdrowia. Nasze personel medyczny jest doświadczony i przeszkolony, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne podanie szczepionki.

Zachęcamy wszystkich naszych pacjentów do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych, gdzie będziemy udostępniać najnowsze informacje na temat dostępności szczepionki Novaxovid.

Podsumowanie

Nowa szczepionka Novaxovid to kolejny krok w walce z pandemią, a Przychodnia CM UNIMED z dumą oferuje ją swoim pacjentom od 6 grudnia 2023 roku. Zapraszamy do korzystania z tej unikalnej możliwości ochrony zdrowia i przyczyniania się do wspólnego bezpieczeństwa społeczeństwa.

W razie pytań lub dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi pacjenta.

Dbajmy o siebie nawzajem!

Zespół Przychodni CM UNIMED