Centrum Medyczne UNIMED

Ochrona danych osobowych

Szanując Państwa prywatność oraz dbając o to, aby Pacjenci korzystający ze świadczeń zdrowotnych w CM UNIMED sp. z o.o. wiedzieli kto i w jaki sposób przetwarza ich dane osobowe, poniżej przedstawiamy informacje, które pomogą to ustalić.

Jednocześnie, zgodnie z wymogiem wynikającym z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., (tzw. RODO), prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej obowiązkiem informacyjnym.

Informacja dla pacjentów korzystających ze świadczeń zdrowotnych w CM UNIMED sp. z o.o.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy, że:

Administrator danych
Administratorem danych pacjentów jest CM UNIMED sp. z o.o. ul. Młodej Polski 7 30-131 Kraków

Inspektor ochrony danych
Inspektor ochrony danych jest dostępny za pomocą środków komunikacji elektronicznej: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.