Sobotnie Dyżury Lekarzy Pediatrów i Internistów

Sobotnie Dyżury Lekarzy Pediatrów i Internistów w Przychodni CM UNIMED ul. Kordylewskiego: Szybka Opieka na Wyciągnięcie Ręki!

Przychodnia CM UNIMED na ul. Kordylewskiego pragnie poinformować pacjentów o nowej inicjatywie mającej na celu ułatwienie dostępu do opieki zdrowotnej. Od teraz lekarze pediatrzy i interniści dostępni są również w soboty, realizując wizyty komercyjne. To doskonała okazja dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z usług medycznych w tradycyjne dni robocze.

Komercyjne Wizyty w Soboty: Wygoda i Dostępność

Rozszerzenie grafiku o sobotnie dyżury lekarzy pediatrów i internistów to reakcja na potrzeby pacjentów, którzy zmagają się z ograniczeniami czasowymi w ciągu tygodnia. Komercyjne wizyty pozwalają na szybki dostęp do specjalistów bez długiego oczekiwania, a także umożliwiają planowanie wizyt w dogodny dla pacjenta sposób.

Szybkie Testy CRP i Combo: Skuteczna Diagnostyka na Miejscu

Przychodnia CM UNIMED na ul. Kordylewskiego oferuje nie tylko konsultacje lekarzy pediatrów i internistów, ale także możliwość przeprowadzenia szybkich testów diagnostycznych na miejscu. Szybkie testy CRP pozwalają na ocenę stanu zapalnego, podczas gdy testy combo obejmują wykrywanie grypy, COVID-19 i RSV (wirus syncytialny ludzi).

Wygodne Umawianie Wizyt Online

Aby umówić się na wizytę w sobotę, pacjenci mogą skorzystać z platformy ZnanyLekarz, gdzie znajduje się profil przychodni: https://www.znanylekarz.pl/placowki/centrum-medyczne-unimed. Proces rezerwacji online jest szybki, intuicyjny i umożliwia pacjentom wybór dogodnego terminu.

Profesjonalna Opieka W Długie Weekendy

Sobotnie dyżury w Przychodni CM UNIMED to również odpowiedź na potrzeby tych, którzy wolą korzystać z opieki zdrowotnej w weekendy, bez konieczności udawania się do szpitalnego pogotowia. Profesjonalni lekarze pediatrzy i interniści stoją do dyspozycji pacjentów, oferując kompleksową opiekę medyczną.

Podsumowanie

Rozszerzenie grafiku o sobotnie dyżury lekarzy pediatrów i internistów w Przychodni CM UNIMED to krok ku jeszcze większej dostępności opieki zdrowotnej dla społeczności. Komercyjne wizyty, szybkie testy diagnostyczne i wygodne umawianie online to elementy, które ułatwiają pacjentom korzystanie z usług medycznych zgodnie z ich potrzebami.

Dbamy o zdrowie naszych pacjentów!

Zespół Przychodni CM UNIMED