Internista

Poradnia internistyczna - wyłącznie w ramach wizyt odpłatnych.
Internista jest lekarzem pierwszego kontaktu w przypadku większości schorzeń narządów wewnętrznych. Zajmuje się również profilaktyką i ogólną kontrolą stanu zdrowia oraz kwalifikuje do szczepień.

Internista

Procedura zapisu na wizytę u internisty

Sofia Bielecka - ZnanyLekarz.pl
Iwona Paciepnik - ZnanyLekarz.pl

Filip Skrzypiec - ZnanyLekarz.pl

Sebastian Pasek - ZnanyLekarz.pl
Karolina Saganiak - ZnanyLekarz.pl
Julia Borecka - ZnanyLekarz.pl
Maciej Małecki - ZnanyLekarz.pl

Joanna Podolec - ZnanyLekarz.pl

Zlata Chaykivska - ZnanyLekarz.pl
Natalia Jojczyk - ZnanyLekarz.pl
Dominika Rutkowska - ZnanyLekarz.pl
Viktoriia Yakovlieva - ZnanyLekarz.pl

12 352 23 31

Zadzwoń
umów się na wizytę

Adres e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poradnia internistyczna Kraków – lekarz chorób wewnętrznych w Centrum Medycznym Unimed Kraków

Lekarz internista Kraków jest to specjalista zajmujący się schorzeniami narządów wewnętrznych, który jako pierwszy przeprowadza wywiad i bada pacjenta skarżącego się np.: na nieprawidłowe działanie układu trawiennego, bóle głowy czy przewlekły kaszel. Jeżeli internista uzna, że konieczna jest interwencja lekarza konkretnej specjalizacji, to wystawia odpowiednie skierowanie oraz skierowanie na badania.

Aby udzielić pomocy zgłaszającemu się pacjentowi, lekarz chorób wewnętrznych musi posiadać rozległą wiedzę na temat fizjologii i chorób różnych układów, np.: krążenia, moczowego, odpornościowego i pokarmowego. Lekarz tej specjalizacji potrafi pobrać materiał do wszystkich badań laboratoryjnych, których przeprowadzenie jest niezbędne, aby postawić prawidłową diagnozę. Poradzi sobie także z wykonaniem nieskomplikowanych zabiegów medycznych, np. cewnikowaniem.

Lekarz internista przeprowadza więc szczegółowy wywiad i zleca konieczne badania diagnostyczne, często również zalecając konsultację u innych specjalistów poszczególnych dziedzin. W Centrum Medycznym UNIMED Kraków nie tylko łatwo i szybko umówisz się do internisty prywatnie, ale również wykonasz na miejscu komplet badań diagnostycznych. Jeśli nie masz czasu na wizytę w przychodni lub potrzebujesz tylko e-receptę możesz skorzystać z konsultacji internistycznej online. A jeśli okaże się, że lekarz internista będzie wymagał dodatkowych konsultacji – wszystkich potrzebnych specjalistów znajdziesz w naszym centrum medycznym! W naszej przychodni znajdziesz lekarzy z różnych dziedzin i uzyskasz wsparcie w leczeniu wielu chorób.

Czym zajmuje się lekarz internista?

Internista zajmuje się medycyną chorób wewnętrznych – ich diagnozowaniem i leczeniem, a także profilaktyką i kontrolą ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Lekarz internistadaje także skierowania na badania oraz na konsultacje do innych specjalistów, wypisuje recepty, udziela zaleceń co do dalszego leczenia i planuje jego kolejne etapy. Internistę charakteryzuje więc szeroka wiedza medyczna. I choć często bywa on lekarzem pierwszego kontaktu czy lekarzem prowadzącym leczenie – nie należy mylić go z lekarzem medycyny rodzinnej (jest to osobna specjalizacja).

Internista posiada całościową wiedzę na temat narządów ludzkiego organizmu, która pozwala mu dokonać oceny ich sprawnego funkcjonowania. Wiedza ta może zahaczać o różne bardziej szczegółowe dziedziny medycyny oraz może wymagać konsultacji z innymi specjalistami, takimi jak choćby kardiolog, reumatolog, ginekolog, alergolog, endokrynolog – i wielu innych.

Internista – Kraków: prywatnie i bez kolejek

Potrzebny Ci dobry, sprawdzony i zaufany internista Kraków. specjalistyczne centrum medyczne UNIMED Kraków to przyjazne miejsce, z usług którego korzystają w każdym miesiącu setki pacjentów. Naszą zaletą jest elastyczne dopasowanie się do Twoich potrzeb – oferujemy Ci dostęp do internisty, a także przeszło stu innych specjalistów – dzięki czemu wykonasz u nas kompleksową diagnostykę swoich problemów zdrowotnych, a także podejmiesz całościowe leczenie – bez konieczności umawiania się gdziekolwiek indziej, oczekiwania w długich kolejkach czy dopełniania żmudnych formalności.

Internista prywatnie w UNIMED Kraków to gwarancja najwyższej jakości opieki i usług medycznych – świadczonych według najaktualniejszych światowych standardów. Nasi specjaliści stale poszerzają swoją wiedzę medyczną, dzięki czemu ich wieloletnie doświadczenie owocuje dużą liczbą zadowolonych pacjentów (każdego roku leczymy ich kilkadziesiąt tysięcy!).

Wierzymy, że prócz wiedzy i doświadczenia szczególną rolę w procesie leczenia odgrywa zaufanie i dobra komunikacja pomiędzy lekarzem a pacjentem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by podczas wizyt stwarzać naszym pacjentom intymną i życzliwą atmosferę, która sprzyja minimalizacji stresu związanego z leczeniem.

Poradnia Internistyczna prywatnie Kraków: poznaj ofertę CM UNIMED!

W centrum medycznym UNIMED Kraków w poradni internistycznej oferujemy Ci kompleksową opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, biorą udział w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Pracujący w centrum medycznym UNIMED lekarze chorób wewnętrznych stale aktualizują swoją wiedzę i bardzo indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta.

W naszej przychodni CM UNIMED Kraków odbywają się konsultacje internistyczne w kontakcie bezpośrednim oraz konsultacje internistyczne online w ramach których lekarze wystawiają e-recepty oraz skierowania na badania.

Szukasz specjalisty lub badania?

Skorzystaj z szerokiej oferty lekarzy specjalistów oraz badań wykonywanych
w Centrum Medycznym UNIMED w Krakowie.