Nowa Poradnia Leczenia Uzależnień Dla Dzieci i Młodzieży w CM UNIMED: Droga do Zdrowia i Przyszłości!

Przychodnia CM UNIMED kontynuuje misję świadczenia kompleksowej opieki zdrowotnej, kładąc szczególny nacisk na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Z radością ogłaszamy uruchomienie nowej Poradni Leczenia Uzależnień dla dzieci i młodzieży, finansowanej ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Profesjonalna Pomoc Dla Dzieci i Młodzieży

Poradnia Leczenia Uzależnień w CM UNIMED na ul. Młodej Polski 7 to miejsce, gdzie specjaliści zajmują się kompleksową opieką nad młodymi pacjentami borykającymi się z problemami związanymi z uzależnieniem. Nasz doświadczony zespół terapeutyczny skupia się nie tylko na eliminowaniu uzależnień, ale również na wsparciu emocjonalnym i budowaniu zdrowych nawyków życiowych.

Elastyczne Godziny Otwarcia Dla Wygody Pacjentów

Chcemy, aby nasza pomoc była dostępna dla każdego, dlatego Poradnia Leczenia Uzależnień jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 12.00 do 16.00. Elastyczne godziny otwarcia pozwalają dostosować wizytę do codziennego harmonogramu zarówno młodych pacjentów, jak i ich rodziców.

Prosta Rejestracja Online lub Telefonicznie

Aby umówić wizytę w Poradni Leczenia Uzależnień w CM UNIMED, można skorzystać z dwóch wygodnych opcji. Rejestracja online odbywa się poprzez przesłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 12 415 81 12. Nasz personel rejestracyjny zawsze służy pomocą, aby ułatwić proces umawiania wizyt.

Wsparcie Gminy Miejskiej Kraków

Uruchomienie Poradni Leczenia Uzależnień dla dzieci i młodzieży w CM UNIMED byłoby niemożliwe bez wsparcia Gminy Miejskiej Kraków. Dzięki ich zaangażowaniu, możemy dostarczać wysokiej jakości usługi terapeutyczne i pomagać młodym ludziom na drodze do zdrowia i przyszłości.

Podsumowanie

Poradnia Leczenia Uzależnień dla dzieci i młodzieży w CM UNIMED to odpowiedź na rosnące potrzeby społeczności. Zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów do skorzystania z naszych usług, by wspólnie pracować nad zdrowiem psychicznym i przyszłością młodego pokolenia.

Dbamy o zdrowie i dobro naszych pacjentów!

Zespół Przychodni CM UNIMED