Poradnia endokrynologiczna

Świadczenia realizowane w ramach kontraktu z NFZ

Endokrynolog diagnozuje i leczy różnorodne zaburzenia hormonalne, takie jak zaburzenia tarczycy, cukrzyca, zaburzenia nadnerczy, zaburzenia hormonalne u kobiet, jak również inne choroby związane z układem hormonalnym

Procedura zapisu na wizytę


12 415 81 12

Zadzwoń
umów się na wizytę

Umów wizytę online

Wybierz specjalistę
z listy poniżej

  • Aby skorzystać z porady lekarza endokrynologa, musisz uzyskać skierowanie do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (lub innego lekarza przyjmującego na NFZ).
  • Po uzyskaniu skierowania skontaktuj się z naszą placówką osobiście, telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia terminu wizyty.
  • Jeśli ustaliłeś termin, musisz dostarczyć oryginał skierowania w ciągu 14 dni roboczych od dnia rejestracji. Jeśli tego nie zrobisz zostaniesz skreślony z listy oczekujących.
  • Skierowanie można dostarczyć: osobiście, przez osobę trzecią lub wysłać je do nas pocztą.
  • Na wizytę przynieś ze sobą dokumentację z wcześniejszego leczenia endokrynologicznego i listę wszystkich zażywanych lekarstw.

Nasi specjaliści

lek. Magdalena Pawłowska-Molga

lek. Katarzyna Żabicka

Specjalista endokrynologii

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zdobywałam w Klinice Endokrynologii, Endokrynologii Onkologicznej i Medycyny Nuklearnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W 2023 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii. W codziennej praktyce zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń endokrynologicznych i metabolicznych (m. in. choroby tarczycy, przysadki, przytarczyc, nadnerczy, hiperandrogenizmu, zaburzeń miesiączkowania, otyłości).
Jestem pasjonatką ultrasonografii; ukończyłam liczne certyfikowane kursy ultrasonografii tarczycy oraz jamy brzusznej. Posiadam także certyfikat ukończenia kursu biopsji tarczycy organizowany przez Łódzką Szkołę Ultrasonografii i Biopsji Narządowej akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Biopsji Narządowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych dotyczących chorób endokrynologicznych i diabetologicznych. W swojej praktyce wykonuje USG oraz biopsje cienkoigłową tarczycy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. W pracy cenię sobie holistyczne podejście do pacjenta.

lek. Magdalena Pawłowska-Molga

lek. Monika Szewczyk

Specjalista endokrynologii

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii odbyłam w Klinice Endokrynologii, Endokrynologii Onkologicznej, Medycyny Nuklearnej i Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W trakcie szkolenia ukończyłam liczne kursy w zakresie ultrasonografii i biopsji tarczycy.

Obecnie w dobie dynamicznego postępu medycyny stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach i zjazdach naukowych. W codziennej praktyce zajmuję się diagnostyką i leczeniem szerokiego spektrum schorzeń endokrynologicznych i zaburzeń metabolicznych.

W pracy z pacjentami priorytetem jest dla mnie zrozumienie ich indywidualnych potrzeb zdrowotnych w możliwie najszerszym kontekście. Dzięki temu diagnoza i leczenie są oparte na całościowej i wszechstronnej ocenie stanu klinicznego, co pozwala na dostosowanie terapii do specyficznych wymagań każdego pacjenta.

lek. Agata Ziomber-Lisiak

Specjalista endokrynologii

Jestem specjalistą endokrynologii i chorób wewnętrznych. Absolwentką Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum w Krakowie. Po 6 latach studiów medycznych i 2-letnim stażu podyplomowym rozpoczęłam 4-letnie Dzienne Studia Doktoranckie w Katedrze Patofizjologii UJ CM, które ukończyłam obroną doktoratu z wyróż-nieniem i uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych. Równocześnie z pełnieniem funkcji nauczyciela aka-demickiego w UJ CM odbywałam specjalizację z chorób wewnętrznych, a następnie - endokrynologii. W ra-mach współpracy naukowej przebywałam na stażu w Uniwersytecie Fryderyka i Aleksandra w Erlangen i No-rymberdze (Niemcy). W 2019 r. uzyskałam stopień doktora habilitowanego nauk medycznych w oparciu o osiągnięcie naukowe dotyczące badań nad nowatorskimi metodami leczenia otyłości. W swoim zawodzie łą-czę aspekt naukowy i kliniczny schorzeń endokrynologicznych, co wierzę, przekłada się nie tylko na pogłębie-nie wiedzy z tego zakresu, ale również lepszą opiekę nad pacjentem.