Trycholog Kraków

Poradnia trychologiczna - wyłącznie w ramach wizyt odpłatnych.
Trycholog to lekarz medycyny specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy takich jak przetłuszczanie się włosów i skóry głowy, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca, łysienie na tle androgenowym i z innych powodów.

Trycholog Kraków

Procedura zapisu na wizytę u trychologa

Umów wizytę online

Wybierz specjalistę
z listy poniżej

12 352 23 31

Zadzwoń
umów się na wizytę

Nasi specjaliści

Ewa Kopycińska - ZnanyLekarz.pl
Monika Moskal - ZnanyLekarz.pl

Najczęstszym problemem, z jakim pacjenci udają się do lekarza trychologa, jest nadmierne wypadanie włosów. Często są do trychologa kierowani przez lekarza dermatologa, który zajmuje się chorobami skóry w szerszym zakresie. Trycholog zajmuje się wyłącznie schorzeniami skóry głowy i ma wiedzę niezbędną do tego, by zdiagnozować związany z tym obszarem ciała problem, wyeliminować go i przywrócić skórę głowy pacjenta do stanu sprzed choroby.

Inne dolegliwości, z którymi najlepiej udać się do trychologa to: łupież, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca w obrębie głowy. Zadaniem trychologa jest ustalenie przyczyny stanu chorobowego skóry głowy i włosów oraz dobranie optymalnego sposobu leczenia i pielęgnacji włosów.

Szukasz specjalisty lub badania?

Skorzystaj z szerokiej oferty lekarzy specjalistów oraz badań wykonywanych
w Centrum Medycznym UNIMED w Krakowie.