Poradnia pediatryczna - wyłącznie w ramach wizy odpłatnych.

Poradnia pediatryczna CM UNIMED świadczy usługi w zakresie konsultacji dzieci chorych i zdrowych, diagnostyki i leczenia chorób wieku dziecięcego, szczepień ochronnych, bilansów zdrowia dziecka oraz oceny rozwoju fizycznego i psychoruchowego.

Zapewniamy dostęp do specjalistycznych badań laboratoryjnych oraz zaawansowanej diagnostyki obrazowej. Nasze pielęgniarki posiadają doświadczenie i kwalifikacje w zakresie pracy z dziećmi. Dbają o miłą atmosferę i z niezwykłą delikatnością pobierają materiał do badania od najmłodszych pacjentów.

Pediatrzy ściśle współpracują z lekarzami poradni dziecięcych CM UNIMED, gdzie kierowani są pacjenci wymagający konsultacji specjalistycznych.

Procedura zapisu na wizytę u pediatry

Aby zapisać się do pediatry zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na wizytę u pediatry możesz również wygodnie zapisać się przez Znany lekarz

WIZYTY REALIZOWANE SĄ W PLACÓWCE CM UNIMED UL. PLAC NA GROBLACH 5/15 W KRAKOWIE.

Nasi specjaliści

Jestem lekarzem pediatrą z powołania. Kocham dzieci i zawsze marzyłam żeby zajmować się ich leczeniem. Ponadto sama jestem rodzicem i dlatego rozumiem niepokój, lęk i troskę rodziców, gdy ich dziecko jest chore. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, który ukończyła w 2010roku. Po odbyciu stażu podyplomowego, rozpoczęła specjalizację w zakresie pediatrii w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, na Oddziale Chorób Zakaźnych i Hepatologii. W październiku 2017 zdałaPaństwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu pediatrii jak również ultrasonografii.
Jestem lekarzem pediatrą z powołania. Kocham dzieci i zawsze marzyłam żeby zajmować się ich leczenie. Ponadto sama jestem rodzicem i dlatego rozumiem niepokój, lęk i troskę rodziców, gdy ich dziecko jest chore.
Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w 2009r, Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Pediatrii odbyłam na Oddziale Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie. uzyskując tytuł Specjalisty Pediatrii w 2019 r.

Aleksandra Pacuła - ZnanyLekarz.pl
Bernadetta Kowalska-Borcz - ZnanyLekarz.pl

Ważne informacje

WIZYTA PATRONAŻOWA - 200zł
WIZYTA PEDIATRYCZNA - 150zł
BILANS PEDIATRA, ZAŚWIADCZENIA - 200zł
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:
  • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
  • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
  • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
  • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
  • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
  • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
  • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze

Back to top