Poradnia pediatryczna - wyłącznie w ramach wizy odpłatnych.

Poradnia pediatryczna CM UNIMED świadczy usługi w zakresie konsultacji dzieci chorych i zdrowych, diagnostyki i leczenia chorób wieku dziecięcego, szczepień ochronnych, bilansów zdrowia dziecka oraz oceny rozwoju fizycznego i psychoruchowego.

Zapewniamy dostęp do specjalistycznych badań laboratoryjnych oraz zaawansowanej diagnostyki obrazowej. Nasze pielęgniarki posiadają doświadczenie i kwalifikacje w zakresie pracy z dziećmi. Dbają o miłą atmosferę i z niezwykłą delikatnością pobierają materiał do badania od najmłodszych pacjentów.

Pediatrzy ściśle współpracują z lekarzami poradni dziecięcych CM UNIMED, gdzie kierowani są pacjenci wymagający konsultacji specjalistycznych.

Procedura zapisu na wizytę u pediatry

Aby zapisać się do pediatry zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na wizytę u pediatry możesz również wygodnie zapisać się przez Znany lekarz

WIZYTY REALIZOWANE SĄ W PLACÓWCE CM UNIMED UL. KORDYLEWSKIEGO 1 W KRAKOWIE.

Nasi specjaliści

Ukończyłam kierunek lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem specjalistą medycyny rodzinnej, pediatrą, wykładowcą Katedry Medyny Rodzinnej CMUJ. Posiadam doświadczenie zarówno w lecznictwie szpitalnym jak i ambulatoryjnym – podstawowej opiece zdrowotnej, poradni specjalistycznej . Specjalizację z medycyny rodzinnej ukończyłam w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, a w trakcie specjalizacji z pediatrii związana byłam z Oddziałem Pediatrii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie , gdzie wcześniej pełniłam dyżury medyczne. W okresie pandemii COVID 19 podjęłam współpracę z Oddziałem Chorób Infekcyjnych i Pediatrii tego szpitala. Doświadczenie z zakresu chorób zakaźnych poszerzyłam pracując w Poradni Chorób Zakaźnych i Hepatologii Dziecięcej Szpitala specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie. Jako wykładowca akademicki prowadzę zajęcia z zakresu medycyny rodzinnej ze studentami CMUJ, jestem współautorem repozytorium dla studentów medycyny rodzinnej ( pierwszy w Polsce podręcznik internetowy dla studentów medycyny). Jako kierownik specjalizacji prowadzę również szkolenie specjalizacyjne rezydentów medycyny rodzinnej. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach i kongresach z zakresu pediatrii , medycyny rodzinnej i chorób wewnętrznych. Otrzymałam nagrodę „Medycznych Filipik” XV Kongresu Medycyny Rodzinnej za najlepsza prezentację ustną. Jestem fascynatką wykorzystania USG płuc w codziennej praktyce lekarskiej, posiadam certyfikat z zakresu USG płuc, odbyłam również szkolenie z zakresu USG płuc w pandemii COVID 19. Pod moją opieką pozostają całe rodziny od noworodka do seniora. Prywatnie jestem mamą i żoną, lubię podróże , dobrą książkę, interesuję się architekturą, zbieram czeskie szkło prasowane.
Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyłam specjalizację w zakresie pediatrii. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z chorób zakaźnych dzieci i dorosłych. Pracuję od 2011 roku w Oddziale Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie. Od 2021 roku przyjmuje również w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej Chorób Infekcyjnych Dzieci Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie. Posiadam certyfikat z zakresu USG płuc oraz USG w pediatrii, a także liczne kursy z zakresu medycyny podróży oraz chorób zakaźnych. Przeprowadzam konsultację lekarskie w języku polskim oraz angielskim.

Ważne informacje

WIZYTA PATRONAŻOWA - 200zł
WIZYTA PEDIATRYCZNA - 150zł
BILANS PEDIATRA, ZAŚWIADCZENIA - 200zł
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:
  • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
  • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
  • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
  • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
  • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
  • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
  • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze

Back to top