Poradnia internistyczna przy ul. Kordylewskiego 1/8 w Krakowie realizuje usługi wyłącznie w ramach wizyt odpłatnych.
Internista jest lekarzem pierwszego kontaktu w przypadku większości schorzeń narządów wewnętrznych. Przeprowadza wywiad i badania przedmiotowe, stawia diagnozę, udziela zaleceń lekarskich, przepisuje leki, wystawia skierowania na badania, konsultacje czy hospitalizacje, a także zwolnienia lekarskie. Internista zajmuje się również profilaktyką i ogólną kontrolą stanu zdrowia oraz kwalifikuje do szczepień.

Procedura zapisu na wizytę u internisty

Aby zapisać się do internisty zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ W PLACÓWCE ul. Kazimierza Kordylewskiego 1, 31-542 Kraków.

Nasi specjaliści

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Od początku moja praca zawodowa związana była z chorobami układu oddechowego i gruźlicą. Zaczynałam jako lekarz stażysta w Od-dziale Chorób Płuc KKS im. Jana Pawła II. Tam też uzyskałam specjalizacją z zakresu chorób płuc. Kolejnym miejscem mojej pracy była i jest do dzisiaj od kilkudziesięciu lat Poradnia Specjalistyczna Gruźlicy i Chorób Płuc. Jestem też od wielu lat kierownikiem tej placówki, co stanowiło asumpt do uzyskania specjalizacji w zakresie organizacji ochrony zdrowia. Od kilku lat pracuję także jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej, a od kilkunastu lat jestem specjalistą medycyny rodzinnej.
Ukończyłam kierunek lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem specjalistą medycyny rodzinnej, pediatrą, wykładowcą Katedry Medyny Rodzinnej CMUJ. Posiadam doświadczenie zarówno w lecznictwie szpitalnym jak i ambulatoryjnym – podstawowej opiece zdrowotnej, poradni specjalistycznej .
Specjalizację z medycyny rodzinnej ukończyłam w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, a w trakcie specjalizacji z pediatrii związana byłam z Oddziałem Pediatrii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie , gdzie wcześniej pełniłam dyżury medyczne.
W okresie pandemii COVID 19 podjęłam współpracę z Oddziałem Chorób Infekcyjnych i Pediatrii tego szpitala. Doświadczenie z zakresu chorób zakaźnych poszerzyłam pracując w Poradni Chorób Zakaźnych i Hepatologii Dziecięcej Szpitala specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie.
Jako wykładowca akademicki prowadzę zajęcia z zakresu medycyny rodzinnej ze studentami CMUJ, jestem współautorem repozytorium dla studentów medycyny rodzinnej ( pierwszy w Polsce podręcznik internetowy dla studentów medycyny).
Jako kierownik specjalizacji prowadzę również szkolenie specjalizacyjne rezydentów medycyny rodzinnej.
Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach i kongresach z zakresu pediatrii , medycyny rodzinnej i chorób wewnętrznych. Otrzymałam nagrodę „Medycznych Filipik” XV Kongresu Medycyny Rodzinnej za najlepsza prezentację ustną. Jestem fascynatką wykorzystania USG płuc w codziennej praktyce lekarskiej, posiadam certyfikat z zakresu USG płuc, odbyłam również szkolenie z zakresu USG płuc w pandemii COVID 19.
Pod moją opieką pozostają całe rodziny od noworodka do seniora. Prywatnie jestem mamą i żoną, lubię podróże , dobrą książkę, interesuję się architekturą, zbieram czeskie szkło prasowane.
Jestem Absolwentką Dniepropietrowskiej Akademii Medycznej. Specjalizację z alergologii uzyskałam na Donieckim Narodowym Uniwersytecie Medycznym im. М.Gorkiego MOZ. Posiadam nostryfikację dyplomu.
Mam ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w diagnozowaniu i leczeniu chorób alergologicznych u dorosłych i dzieci już od 1 roku życia. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy na oddziałach, jak i w poradniach alergologicznych.
Obecnie pracuję w Poradni Dermatologii Alergologicznej w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.
W swojej codziennej praktyce zawodowej zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób o podłożu alergicznym - alergii pokarmowych, alergii kontaktowanych, alergii wziewnych, alergii iniekcyjnych i innych.
Wykonuje testy alergiczne - naskórkowe testy płatkowe (NTP), skórne testy punktowe (STP), badania z krwi.
Specjalizuje się w immunoterapii alergenowej, czyli odczulaniu. Kwalifikuje pacjentów do tej terapii.
Kieruję również pacjentów na badania spirometryczne - jedno z najważniejszych badań pozwalających na dokładną ocenę czynności płuc i ustalam z pacjentem ścieżkę leczenia.
Regularnie biorę udział w szkoleniach, konferencjach naukowych i zjazdach alergologicznych i pulmonologicznych.
Uczestniczyłam w licznych sympozjach i kongresach dotyczących diagnostyki i leczenia chorób alergicznych.
Jestem członkiem Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej/ European Academy of Allergy and Clinical Immunology (EAACI).
Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego obecnie odbywającym szkolenie specjalizacyjne w zakresie Medycyny Rodzinnej. Jestem również członkiem Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce. W codziennej praktyce przykładam dużą wagę do holistycznego podejścia do Pacjenta, zwłaszcza w przypadku Pacjentów zmagających się z wielochorobowością. Nieustannie staram się poszerzać kompetencje lekarskie i pogłębiać posiadaną wiedzę. Przyjmuję jako lekarz rodzinny/internista dzieci powyżej 5 roku życia i dorosłych.

Sofia Bielecka - ZnanyLekarz.pl

Ważne informacje

KONSULTACJA INTERNISTYCZNA • od 150 zł
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:
  • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
  • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
  • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
  • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
  • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
  • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
  • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze

Poradnia internistyczna Kraków – lekarz chorób wewnętrznych w Centrum Medycznym Unimed Kraków

Lekarz internista Kraków jest to specjalista zajmujący się schorzeniami narządów wewnętrznych, który jako pierwszy przeprowadza wywiad i bada pacjenta skarżącego się np.: na nieprawidłowe działanie układu trawiennego, bóle głowy czy przewlekły kaszel. Jeżeli internista uzna, że konieczna jest interwencja lekarza konkretnej specjalizacji, to wystawia odpowiednie skierowanie oraz skierowanie na badania.

Aby udzielić pomocy zgłaszającemu się pacjentowi, lekarz chorób wewnętrznych musi posiadać rozległą wiedzę na temat fizjologii i chorób różnych układów, np.: krążenia, moczowego, odpornościowego i pokarmowego. Lekarz tej specjalizacji potrafi pobrać materiał do wszystkich badań laboratoryjnych, których przeprowadzenie jest niezbędne, aby postawić prawidłową diagnozę. Poradzi sobie także z wykonaniem nieskomplikowanych zabiegów medycznych, np. cewnikowaniem.

Lekarz internista przeprowadza więc szczegółowy wywiad i zleca konieczne badania diagnostyczne, często również zalecając konsultację u innych specjalistów poszczególnych dziedzin. W Centrum Medycznym UNIMED Kraków nie tylko łatwo i szybko umówisz się do internisty prywatnie, ale również wykonasz na miejscu komplet badań diagnostycznych. Jeśli nie masz czasu na wizytę w przychodni lub potrzebujesz tylko e-receptę możesz skorzystać z konsultacji internistycznej online. A jeśli okaże się, że lekarz internista będzie wymagał dodatkowych konsultacji – wszystkich potrzebnych specjalistów znajdziesz w naszym centrum medycznym! W naszej przychodni znajdziesz lekarzy z różnych dziedzin i uzyskasz wsparcie w leczeniu wielu chorób.

Czym zajmuje się lekarz internista?

Internista zajmuje się medycyną chorób wewnętrznych – ich diagnozowaniem i leczeniem, a także profilaktyką i kontrolą ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Lekarz internistadaje także skierowania na badania oraz na konsultacje do innych specjalistów, wypisuje recepty, udziela zaleceń co do dalszego leczenia i planuje jego kolejne etapy. Internistę charakteryzuje więc szeroka wiedza medyczna. I choć często bywa on lekarzem pierwszego kontaktu czy lekarzem prowadzącym leczenie – nie należy mylić go z lekarzem medycyny rodzinnej (jest to osobna specjalizacja).

Internista posiada całościową wiedzę na temat narządów ludzkiego organizmu, która pozwala mu dokonać oceny ich sprawnego funkcjonowania. Wiedza ta może zahaczać o różne bardziej szczegółowe dziedziny medycyny oraz może wymagać konsultacji z innymi specjalistami, takimi jak choćby kardiolog, reumatolog, ginekolog, alergolog, endokrynolog – i wielu innych.

Internista – Kraków: prywatnie i bez kolejek

Potrzebny Ci dobry, sprawdzony i zaufany internista Kraków. specjalistyczne centrum medyczne UNIMED Kraków to przyjazne miejsce, z usług którego korzystają w każdym miesiącu setki pacjentów. Naszą zaletą jest elastyczne dopasowanie się do Twoich potrzeb – oferujemy Ci dostęp do internisty, a także przeszło stu innych specjalistów – dzięki czemu wykonasz u nas kompleksową diagnostykę swoich problemów zdrowotnych, a także podejmiesz całościowe leczenie – bez konieczności umawiania się gdziekolwiek indziej, oczekiwania w długich kolejkach czy dopełniania żmudnych formalności.

Internista prywatnie w UNIMED Kraków to gwarancja najwyższej jakości opieki i usług medycznych – świadczonych według najaktualniejszych światowych standardów. Nasi specjaliści stale poszerzają swoją wiedzę medyczną, dzięki czemu ich wieloletnie doświadczenie owocuje dużą liczbą zadowolonych pacjentów (każdego roku leczymy ich kilkadziesiąt tysięcy!).

Wierzymy, że prócz wiedzy i doświadczenia szczególną rolę w procesie leczenia odgrywa zaufanie i dobra komunikacja pomiędzy lekarzem a pacjentem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by podczas wizyt stwarzać naszym pacjentom intymną i życzliwą atmosferę, która sprzyja minimalizacji stresu związanego z leczeniem.

Poradnia Internistyczna prywatnie Kraków: poznaj ofertę CM UNIMED!

W centrum medycznym UNIMED Kraków w poradni internistycznej oferujemy Ci kompleksową opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, biorą udział w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Pracujący w centrum medycznym UNIMED lekarze chorób wewnętrznych stale aktualizują swoją wiedzę i bardzo indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta.

W naszej przychodni CM UNIMED Kraków odbywają się konsultacje internistyczne w kontakcie bezpośrednim oraz konsultacje internistyczne online w ramach których lekarze wystawiają e-recepty oraz skierowania na badania.

Procedura zapisu na wizytę u lekarza internisty Kraków

Jeśli celem Państwa poszukiwań jest bardzo dobry Internista w Krakowie, (prywatnie i bez kolejki) to zapraszamy serdecznie do naszej poradni internistycznej- po uprzednim umówieniu się na wizytę.

Aby zapisać się do lekarza prywatnie Kraków zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na wizytę prywatnie możesz również wygodnie zapisać się przez Znanego Lekarza.

Rozpocznij leczenie już dziś! Czekają na Ciebie wykwalifikowani specjaliści!

Poradnia internistyczna znajduje się w placówce ul. Kazimierza Kordylewskiego 1, 31-542 Kraków.

Back to top