Szczepienia | UNIMED Kraków

Zaszczep się przeciwko grypie!

Już od października zapraszamy wszystkie osoby dorosłe na szczepienia przeciwko grypie do placówki CM UNIMED ul. Plac na Groblach 5. Szczepienia będą wykonywane czterowalentną szczepionką VAXIGRIP TETRA. Zgodnie z zaleceniami WHO będzie ona zawierać następujące szczepy wirusa grypy:

  • A/Michigan/45/2015 (H1N1)pdm09 – wirus podobny
  • A/Singapore/INFIMH-16-0019/2016 (H3N2) – wirus podobny
  • B/Colorado/06/2017 – wirus podobny (B/Victoria/2/87 lineage)1
  • B/Phuket/3073/2013 – wirus podobny (B/Yamagata/16/88 lineage)

Dzięki szczepieniu zmniejszysz prawdopodobieństwo zachorowania na grypę, a także unikniesz groźnych powikłań wywołanych przez tę chorobę. Zarezerwuj termin szczepienia już dziś!

Doświadczona Kadra

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych lekarzy specjalistów z dziedziny medycyny rodzinnej oraz pielęgniarki posiadające duże doświadczenie w wykonywaniu szczepień. Wizyty kwalifikujące do szczepienia realizuje dr Sofia Biletska oraz dr Sebastian Pasek

Terminy wizyt
 Szczepienia wykonywane będą  od 3 października w każdą sobotę w godzinach od 9.00 do 14.00

Jak umówić się na wizytę?

Aby mówić się na wizytę należy zadzwonić tel. 690 000 833 lub napisać maila na adres groble@unimed-nzoz.pl

Doświadczona Kadra

Naszymi pacjentami zajmują się doświadczeni specjaliści z dziedziny medycyny rodzinnej, którzy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród pacjentów.

Indywidualne podejście

Każdy pacjent traktowany jest w naszej przychodni indywidualnie. Cały personel pracujący w przychodni dokłada wszelkich starań aby wizyta w naszym Centrum była dla Państwa i Państwa dzieci jak najmniej stresująca.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie gabinety zostały wyposażone w przepływowe lampy wirusobójcze i bakteriobójcze. A podczas Państwa wizyt w naszym Centrum zachowujemy najwyższe procedury bezpieczeństwa

Kompleksowość

Zajmujemy się  pacjentami kompleksowo. Szczepień możecie Państwo skorzystać także z usług pediatry, lekarza rodzinnego, psychologa dziecięcego, psychiatry dziecięcego, dietetyka itp.

Akceptowane metody płatności

Leave a reply