Pulmonolog | UNIMED Kraków

Prywatne wizyty pulmonologiczne

W ramach Centrum Medycznego UNIMED ul. Plac na Groblach 5 możecie Państwo skorzystać z prywatnych wizyt u lekarza pulmonologa.

Doświadczona kadra

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych lekarzy specjalistów z dziedziny pulmonologii oraz pielęgniarek. Wizyty realizuje dr Bożena Ludwin.

Terminy wizyt

dr Bożena Ludwin – czwartek 14.30 – 20.00

Jak umówić się na wizytę?

Aby mówić się na wizytę należy zadzwonić tel. 690 000 833 lub napisać maila na adres groble@unimed-nzoz.pl

Doświadczona kadra

Naszymi pacjentami zajmują się doświadczeni specjaliści z dziedziny pulmonologii, którzy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród pacjentów.

Indywidualne podejście

Każdy pacjent traktowane jest w naszej przychodni indywidualnie. Cały personel pracujący w przychodni dokłada wszelkich starań aby wizyta w naszym Centrum była dla Państwa i Państwa dzieci jak najmniej stresująca.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie gabinety zostały wyposażone w przepływowe lampy wirusobójcze i bakteriobójcze. A podczas Państwa wizyt w naszym Centrum zachowujemy najwyższe procedury bezpieczeństwa

Kompleksowość

Zajmujemy się pacjentami kompleksowo. Oprócz wizyty u pulmonologa możecie Państwo skorzystać także z usług endokrynologa, alergologa, pediatry, lekarza rodzinnego, psychologa dziecięcego, psychiatry dziecięcego, dietetyka itp.

Akceptowane metody płatności

Leave a reply