Pediatra | UNIMED Kraków

Prywatne wizyty pediatryczne

W ramach Centrum Medycznego UNIMED ul. Plac na Groblach 5 możecie Państwo skorzystać z prywatnych wizyt u lekarza pediatry.

Doświadczona kadra

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych lekarzy specjalistów z dziedziny pediatrii oraz pielęgniarki posiadające duże doświadczenie z najmłodszymi pacjentami. Wizyty realizują dr Aleksandra Pacuła oraz dr Bernadetta Kowalska.

Terminy wizyt

dr Aleksandra Pacuła – poniedziałek 12.30 – 14.30

dr Bernadetta Kowalska – piątek 11.30 – 14.30

Jak umówić się na wizytę?

Aby mówić się na wizytę należy zadzwonić tel. 690 000 833 lub napisać maila na adres groble@unimed-nzoz.pl

Doświadczona kadra

Najmłodszymi pacjentami zajmują się doświadczeni specjaliści z dziedziny pediatrii, którzy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród rodziców.

Indywidualne podejście

Każde dziecko traktowane jest w naszej przychodni indywidualnie. Cały personel pracujący w przychodni dokłada wszelkich starań aby wizyta w naszym Centrum była dla Państwa dziecka jak najmniej stresująca.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie gabinety zostały wyposażone w przepływowe lampy wirusobójcze i bakteriobójcze. A podczas Państwa wizyt w naszym Centrum zachowujemy najwyższe procedury bezpieczeństwa.

Kompleksowość

Zajmujemy się dziećmi kompleksowo. Oprócz wizyty u pediatry możecie Państwo skorzystać także z usług psychologa dziecięcego, psychiatry dziecięcego, dietetyka itp.

Akceptowane metody płatności

Leave a reply