Lekarz rodzinny | UNIMED Kraków

Prywatne wizyty lekarz pierwszego kontaktu

W ramach Centrum Medycznego UNIMED ul. Plac na Groblach 5 możecie Państwo skorzystać z prywatnych wizyt u lekarza internisty.

Doświadczona kadra

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych lekarzy specjalistów z dziedziny pediatrii oraz pielęgniarki posiadające duże doświadczenie z najmłodszymi pacjentami. Wizyty realizują dr Bożena Ludwin, dr Sofia Biletska oraz dr Sebastian Pasek.

Terminy wizyt

dr Bożena Ludwin – czwartek 15.00 – 19.00

dr Sebastian Pasek – sobota 9.00 – 14.00 (w tym również szczepienia)

dr Sofia Biletska – sobota 9.00 – 12.00 (w tym również szczepienia)

 

Jak umówić się na wizytę?

Aby mówić się na wizytę należy zadzwonić tel. 690 000 833 lub napisać maila na adres groble@unimed-nzoz.pl

Doświadczona kadra

Naszymi pacjentami zajmują się doświadczeni specjaliści z dziedziny medycyny rodzinnej, którzy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród pacjentów.

Indywidualne podejście

Każdy pacjent traktowane jest w naszej przychodni indywidualnie. Cały personel pracujący w przychodni dokłada wszelkich starań aby wizyta w naszym Centrum była dla Państwa i Państwa dzieci jak najmniej stresująca.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie gabinety zostały wyposażone w przepływowe lampy wirusobójcze i bakteriobójcze. A podczas Państwa wizyt w naszym Centrum zachowujemy najwyższe procedury bezpieczeństwa

Kompleksowość

Zajmujemy się pacjentami kompleksowo. Oprócz wizyty u lekarza internisty możecie Państwo skorzystać także z usług pediatry, lekarza rodzinnego, alergologa, psychologa dziecięcego, psychiatry dziecięcego, dietetyka itp.

Akceptowane metody płatności

Leave a reply