Endokrynolog | UNIMED Kraków

Prywatne wizyty alergologiczne

W ramach Centrum Medycznego UNIMED ul. Plac na Groblach 5 możecie Państwo skorzystać z prywatnych wizyt u lekarza endokrynologa.

Doświadczona kadra

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych lekarzy specjalistów z dziedziny endokrynologii oraz pielęgniarek. Wizyty realizuje dr Agata Ziomber-Lisiak

Terminy wizyt

dr Agata Ziomber-Lisiak – piątek 14.30 – 20.00

Jak umówić się na wizytę?

Aby mówić się na wizytę należy zadzwonić tel. 690 000 833 lub napisać maila na adres groble@unimed-nzoz.pl

Doświadczona kadra

Naszymi pacjentami zajmują się doświadczeni specjaliści z dziedziny endokrynologii, którzy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród pacjentów.

Indywidualne podejście

Każdy pacjent traktowane jest w naszej przychodni indywidualnie. Cały personel pracujący w przychodni dokłada wszelkich starań aby wizyta w naszym Centrum była dla Państwa i Państwa dzieci jak najmniej stresująca.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie gabinety zostały wyposażone w przepływowe lampy wirusobójcze i bakteriobójcze. A podczas Państwa wizyt w naszym Centrum zachowujemy najwyższe procedury bezpieczeństwa

Kompleksowość

Zajmujemy się pacjentami kompleksowo. Oprócz wizyty u endokrynologa możecie Państwo skorzystać także z usług alergologa, pediatry, lekarza rodzinnego, psychologa dziecięcego, psychiatry dziecięcego, dietetyka itp.

Akceptowane metody płatności

Za wizytę możecie Państwo zapłacić gotówką

  • Konsultacja endokrynologiczna dla dorosłych – 180 zł

Za wizytę możecie Państwo zapłacić kartę.

  • Konsultacja endokrynologiczna dla dorosłych – 180 zł

Leave a reply