Endokrynolog | UNIMED Kraków

Endokrynolog to specjalista, który zajmuje się zaburzeniami pracy układu dokrewnego i wydzielanych przez gruczoły dokrewne, np. tarczycę lub trzustkę, hormonów. Szacuje się, że około 22% mieszkańców Polski cierpi na zaburzenia czynności gruczołu tarczycowego, są to głównie kobiety. Wszystkie osoby borykające się z problemami z układem dokrewnym lub podejrzewające u siebie taką przypadłość zapraszamy na prywatną wizytę u naszego endokrynologa w Krakowie.

Kiedy zapisać się do alergologa?

Istnieje kilka przesłanek, które powinny być sygnałem alarmowym, że układ dokrewny nie działa prawidłowo. Do wizyty u naszego endokrynologa w Krakowie zachęcamy osoby, które:

  • cierpią na przewlekłe zmęczenie i osłabienie,
  • w krótkim czasie mocno schudły lub przytyły,
  • mają obniżoną odporność,
  • ich cykl miesiączkowy został zaburzony,
  • znacząco pogorszył się stan ich skóry, włosów i paznokci,
  • cierpią na nadmierne owłosienie – u kobiet niepokojące jest, gdy owłosienie pojawia się w miejscach charakterystycznych dla mężczyzn (plecy, brzuch, pośladki),
  • mają mocne wahania nastrojów lub problemy z libido.

Powyższe objawy mogą, ale nie muszą świadczyć o problemach z układem dokrewnym. Wiele przypadłości ma bardzo mało charakterystyczne objawy, które można przypisać do wielu innych chorób. Uznaje się, że symptomy, by zdecydować się na wizytę u endokrynologa to zmniejszona tolerancja ciepła lub uczucie ciągłego chłodu, problemy z perystaltyką, spadek lub ubytek masy ciała, obrzęk goleni, wytrzeszcz oczu, kołatanie serce. Problemy z cyklem miesiączkowym czy libido warto najpierw skonsultować z ginekologiem, a skórne z dermatologiem – wykluczą oni lub potwierdzą, że potrzebna jest konsultacja u endokrynologa.

Prywatne wizyty alergologiczne

W ramach Centrum Medycznego UNIMED ul. Plac na Groblach 5 możecie Państwo skorzystać z prywatnych wizyt u lekarza endokrynologa.

Doświadczona kadra

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych lekarzy specjalistów z dziedziny endokrynologii oraz pielęgniarek. Wizyty realizuje dr Agata Ziomber-Lisiak

Terminy wizyt

Nasza specjalistka od endokrynologii – dr Agata Ziomber-Lisiak – przyjmuje pacjentów w piątki w godzinach 14.30 – 20.00.

Jak umówić się na wizytę?

Każdy, kto szuka endokrynologa w Krakowie i chce umówić się na wizytę do tego specjalisty,  może zadzwonić pod numer tel. 690 000 833 lub napisać maila na adres groble@unimed-nzoz.pl

Doświadczona kadra

Naszymi pacjentami zajmują się doświadczeni specjaliści z dziedziny endokrynologii, którzy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród pacjentów.

Indywidualne podejście

Każdy pacjent traktowane jest w naszej przychodni indywidualnie. Cały personel pracujący w przychodni dokłada wszelkich starań aby wizyta w naszym Centrum była dla Państwa i Państwa dzieci jak najmniej stresująca.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie gabinety zostały wyposażone w przepływowe lampy wirusobójcze i bakteriobójcze. A podczas Państwa wizyt w naszym Centrum zachowujemy najwyższe procedury bezpieczeństwa

Kompleksowość

Zajmujemy się pacjentami kompleksowo. Oprócz wizyty u endokrynologa możecie Państwo skorzystać także z usług alergologa, pediatry, lekarza rodzinnego, psychologa dziecięcego, psychiatry dziecięcego, dietetyka itp.

Akceptowane metody płatności

Leave a reply