Poradnia dermatologiczna realizuje usługi wyłącznie w ramach wizyt odpłatnych.
Dermatolog to lekarz, który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem skóry, włosów oraz paznokci. Dermatolog specjalizuje się w prowadzeniu chorób skóry oraz ogólnoustrojowych chorób, które objawiają się na skórze.

W czasie wizyty dermatolog bada zmiany skórne oraz diagnozuje te, które mogą negatywnie wpływać na nasz stan zdrowia. Za pomocą m.in. dermatoskopu może również wykryć zachodzące wczesne zmiany chorobowe, dzięki czemu pacjent ma szansę na całkowite wyleczenie.


Procedura zapisu na wizytę u dermatologa

Aby zapisać się do dermatologa zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ W PLACÓWCE ul. Kazimierza Kordylewskiego 1, 31-542 Kraków.

Nasi specjaliści

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom oraz tytuł lekarza uzyskałam w 2016 roku. Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez czynne uczestnictwo w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach specjalistycznych.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dyplom lekarza uzyskała w 2015 roku. Obecnie pracuje i specjalizuje się w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Doświadczenie zawodowe poszerza uczestnicząc aktywnie w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach polskich i zagranicznych, uzyskując odpowiednie certyfikaty.

Ważne informacje

KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA • 170 zł skierowana do osób dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia
KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA • 170 zł
ELEKTROKOAGULACJA • 200 zł KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA Z ELEKTROKOAGULACJĄ DO 3 ZMIAN
KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA • 220 zł
KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA ONLINE • 200 zł
KRIOCHIRURGIA • 200 zł
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:
 • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
 • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
 • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
 • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
 • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
 • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
 • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze

Dermatologia to dział medycyny, który koncentruje się na chorobach skórnych oraz badaniach funkcji i struktury skóry. Bardzo często dermatolodzy biorą udział w tworzeniu kosmetyków do codziennej pielęgnacji, które mają właściwości lecznicze. Są to tzw. dermokosmetyki lub kosmetyki apteczne. Z dermatologią ściśle łączą się także inne specjalizacje: kosmetologia, medycyna estetyczna, wenerologia i dermatochirurgia.

Dermatolog zajmuje się leczeniem, diagnozowaniem i profilaktyką chorób skóry, włosów i paznokci. Na wizytę do poradni dermatologicznej powinny zgłosić się osoby, które zaobserwowały u siebie zmiany skórne, przebarwienia lub znamiona.


Jakie schorzenia leczy dermatolog?

Wśród chorób dermatologicznych, które najczęściej leczy specjalista-dermatolog, wymienić można m.in.:

 • - kontaktowe i atopowe zapalenie skóry,
 • - łupież,
 • - łuszczycę,
 • - trądzik,
 • - grzybicę skóry i paznokci,
 • - stany zapalne skóry i błon śluzowych,
 • - oraz wiele innych.

Kiedy należy odwiedzić dermatologa?

Wizytę w poradni dermatologicznej zaleca się każdej osobie, która zaobserwuje u siebie:

 • - różnego rodzaju zmiany skórne (zaskórniki, pryszcze, pęcherze, krostki, nadżerki),

 • - pogorszenie stanu skóry (nadmierne przesuszenie, nadwrażliwość),

 • - nadmierne łuszczenie się naskórka,

 • - nadmierny łojotok,

 • - łupież i szybkie przetłuszczanie się włosów,

 • - nadmierne wypadanie włosów,

 • - nowe znamiona i brodawki,

 • - świąd skóry,

 • - pogorszenie się stanu paznokci lub zmianę ich wyglądu.


Dermatolog Kraków – pomoc przy problemach skórnych

Choroby skóry mogą objawiać się na wiele sposobów. Przeważnie są to plamy o ciemniejszym bądź jaśniejszym zabarwieniu. Mogą pojawić się również grudki, krosty, a nawet guzki. Zaostrzone stany zapalne często objawiają się wrzodami, pęcherzami. W takich przypadkach najważniejsza jest szybka reakcja! Korzystając z wiedzy naszych dermatologów, można mieć pewność, że zostanie dopasowane odpowiednie leczenie.

W przypadku pojawienia się na skórze jakiejś niepokojącej zmiany absolutnie nie należy jej lekceważyć. Szczególną uwagę należy zwrócić na asymetryczne, powiększające się zmiany o nieregularnym zabarwieniu.

Na spotkanie z dermatologiem należy zabrać ze sobą całą dotychczasową dokumentację medyczną oraz listę aktualnie przyjmowanych leków.


Jak wygląda diagnostyka dermatologiczna?

Wizyta składa się z dwóch etapów. Najpierw lekarz zbiera dokładny wywiad. Interesuje go:

 • - jaka jest przyczyna wizyty;
 • - od kiedy występuje problem;
 • - czy są jakieś inne objawy;
 • - czy pacjent choruje przewlekle i czy stosuje jakieś leki.

Następnie przystępuje do oglądania skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci pacjentów. Kolejnym elementem wizyty w poradni dermatologicznej jest badanie dermatoskopem. Jest to urządzenie, które dokładnie doświetla i powiększa znamiona oraz wykwity skórne, dzięki czemu dermatolog może lepiej przyjrzeć się im. Jeżeli to konieczne, lekarz wystawia skierowanie na testy laboratoryjne krwi i badania bakteriologiczne.

W przypadku podejrzeń, że za daną chorobę mogą odpowiadać bakterie, lekarz zleca wymaz ze skóry, w przypadku grzybicy — badanie mikrobiologiczne. Może także skierować pacjentów na badania krwi, w tym zlecić oznaczenie poziomu hormonów — na przykład, gdy istnieje podejrzenie, że trądzik ma podłoże hormonalne. Jeśli zmiany skórne mają charakter alergiczny, dermatolog kieruje na testy alergiczne lub od razu do specjalisty alergologa.

Wybór metody leczenia jest ściśle powiązany z rodzajem choroby, jej objawami, przyczynami. Dermatolog może zapisać antybiotyki — np. w przypadku trądziku, kiły, rzeżączki, które wywoływane są przez bakterie, leki antywirusowe (np. na opryszczkę), a także leki miejscowe o działaniu powierzchniowym w postaci maści, żeli, kremów, płynów, szamponów. W przypadku przebarwień dermatolog może skierować na zabieg laserowy. Lekarz udziela ponadto porad dotyczących pielęgnacji chorobowo zmienionej skóry, może zaproponować używanie konkretnych kosmetyków. Jeśli zmiana jest duża, istnieje ryzyko jej zezłośliwienia, dermatolog może wydać skierowanie na wycięcie znamiona. Inne stosowane metody na pozbycie się znamion i wykwitów skórnych to wyłyżeczkowanie, elektrokoagulacja, wymrażanie ciekłym azotem.


Dermatolog prywatnie Kraków: poznaj ofertę CM UNIMED!

W centrum medycznym UNIMED Kraków oferujemy Ci kompleksową opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, biorą udział w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Pracujący w centrum medycznym UNIMED lekarze od żył stale aktualizują swoją wiedzę i bardzo indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta.


Procedura zapisu na wizytę u Dermatologa prywatnie Kraków

Jeśli celem Państwa poszukiwań jest bardzo dobry dermatolog prywatnie w Krakowie, (prywatnie i bez kolejki) to zapraszamy serdecznie do naszej poradni dermatologicznej — po uprzednim umówieniu się na wizytę.

Aby zapisać się do dermatologa prywatnie Kraków zadzwoń - rejestracja - +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na wizytę prywatnie możesz również wygodnie zapisać się przez Znanego Lekarza.

Rozpocznij leczenie już dziś! W Centrum Medycznym Unimed w Krakowie czekają na Ciebie wykwalifikowani specjaliści!

Poradnia dermatologiczna znajduje się w placówce ul. Kazimierza Kordylewskiego 1, 31-542 Kraków.

Centrum Medyczne Unimed w Krakowie

Misją CM UNIMED w Krakowie jest działanie mające na celu poprawę jakości życia osób Pacjentów korzystających z podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej. Staramy się świadczyć wysoką jakość usług z zakresu medycyny rodzinnej, usług specjalistycznych, zdrowia psychicznego, a także szeroko rozumianej profilaktyki i propagowania zdrowego stylu życia.

Naszą wizją jest stworzenie wiodącego ośrodka opieki medycznej w Małopolsce poprzez nieustanne podnoszenie jakości działań we wszystkich obszarach aktywności, a także stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Pragniemy, aby nasze działania cieszyły się uznaniem zarówno naszych pacjentów, jak i naszych partnerów. Nasz zespół tworzą lekarze podstawowej opieki zdrowotnej, lekarze specjaliści oraz specjaliści z zakresu zdrowia psychicznego, którzy diagnozują, pomagają, prowadzą procesy terapeutyczne i edukacje. Nasze pomysły przedkładamy na praktykę w postaci prowadzonej od wielu lat przychodni. Razem tworzymy nową jakość służby zdrowia.

Back to top