Angiolog Kraków I UNIMED Kraków

Poradnia angiologiczna realizuje usługi wyłącznie w ramach wizyt odpłatnych.
Angiolog to lekarz, który specjalizuje się w terapii chorób układu naczyniowego, czyli żył i tętnic, a także leczeniu zmian w układzie limfatycznym. Do jego kompetencji zalicza się diagnostykę schorzeń, ich leczenie, późniejszą rehabilitację oraz szeroko rozumiane działania prewencyjne.

W przypadku gdy zaobserwujemy u siebie takie objawy jak pajączki, nasilający się pod wieczór obrzęk nóg, zwłaszcza kostek, uczucie ciężkości czy dyskomfortu kończyn dolnych, powinniśmy udać się do lekarza angiologa.

Procedura zapisu na wizytę u angiologa

Aby zapisać się do angiologa zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ W PLACÓWCE UL. PLAC NA GROBLACH 5/15 W KRAKOWIE.

Nasi specjaliści

Specjalizuję się w dziedzinie angiologii - nauki zajmującej się chorobami naczyń. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie specjalizujący się w dziedzinie Angiologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jest to jeden z największych ośrodków leczących chorych ze schorzeniami naczyniowymi z wykorzystaniem metod małoinwazyjnych, wewnątrznaczyniowych.
Asystent w Zakładzie Kontroli Zakażeń i Mykologii Katedry Mikrobiologii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzący zajęcia dla studentów kierunków medycznych polskojęzycznych oraz anglojęzycznych.
Doktorant w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu w Katedrze Mikrobiologii Lekarskiej CM UJ w temacie infekcji w obrębie kończyn dolnych.
Regularnie prowadzę szkolenia z diagnostyki ultrasonograficznej w zakresie oceny naczyń żylnych oraz tętniczych dla lekarzy w ramach kursów organizowanych przez Medycynę Praktyczną – jedno z czołowych wydawnictw medycznych w Polsce, które zarazem tworzy we współpracy z najlepszymi specjalistami podręcznik dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie Chorób Wewnętrznych, w tym w Angiologii jako jej poddziedzinie.
Ukończyłem kurs Diagnostyki Dopplerowskiej naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych oraz Ultrasonografia dopplerowska/ dupleksowa tętnic domózgowych oraz ultrasonografia przezczaszkowa, Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Angiologicznego.
Obecnie pracuję naukowo nad zagadnieniem jakości życia pacjentów po zabiegach wewnątrznaczyniowych oraz zmianą mikrobioty przewlekłych owrzodzeń u pacjentów z zespołem stopy cukrzycowej po zabiegach endowaskularnych.

Mateusz Gajda - ZnanyLekarz.pl

Ważne informacje

KONSULTACJA ANGIOLOGICZNA • od 150 zł
KONSULTACJA ANGIOLOGICZNA + USG • od 200 zł, wybranej okolicy
KONSULTACJA ANGIOLOGICZNA + USG • od 260 zł, konsultacja angiologiczna + USG doppler dwóch kończyn
USG / DOPPLER AORTY I TĘTNIC NERKOWYCH • od 180 zł
USG / DOPPLER TĘTNIC SZYJNYCH I KRĘGOWYCH • od 160 zł
USG / DOPPLER ŻYŁ KOŃCZYN DOLNYCH • od 180 zł, 1 kończyna - 180 zł, 2 kończyny - 230 zł
USG DOPPLER TĘTNIC KOŃCZYN DOLNYCH  • od 180 zł, 1 kończyna - 180 zł, 2 kończyny - 230 zł
USG DOPPLER TĘTNIC KOŃCZYN GÓRNYCH • od 180 zł
USG DOPPLER TĘTNIC KOŃCZYN GÓRNYCH • od 180 zł
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:
  • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
  • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
  • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
  • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
  • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
  • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
  • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze

Back to top