Terapia uzależnień - wyłącznie w ramach wizy odpłatnych

Jeśli znalazłeś się na tej stronie nie przez przypadek – to na pewno dobrze trafiłeś. Zapewne Ty sam lub ktoś z Twoich bliskich ma problem związany z uzależnieniem i szukasz rozwiązania tego problemu. Jesteśmy po to aby Ci pomóc. Nikt nie wybiera uzależnienia. Jest to choroba, którą jak każdą inną można leczyć. Całkowite pozbycie się nałogu nie jest łatwe, jednak pierwszym krokiem, który pozwoli Ci rozpocząć lepsze życie jest terapia uzależnień. W ramach naszej codziennej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone metody. Jeśli w Twoim otoczeniu znajduje się osoba uzależniona, która destruktywnie wpływa na Twoje życie, warto rozważyć czy nie jest konieczne leczenie współuzależnienia. 

Procedura zapisu na wizytę u psychoterapeuty uzależnień

Aby zapisać się do psychoterapeuty uzależnień zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail groble@unimed-nzoz.pl

Na wizytę u psychoterapeuty uzależnień możesz również wygodnie zapisać się przez Znanego Lekarza

WIZYTY REALIZOWANE SĄ W PLACÓWCE CM UNIMED UL. PLAC NA GROBLACH 5/15 W KRAKOWIE.

Szybka rejestracja

+48 12 352 23 31

Zadzwoń aby umówić termin wizyty

Nasi specjaliści

Od 9 lat pracuje jako terapeuta uzależnień. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki resocjalizacyjnej (studia Uniwersytet Jagielloński w Krakowie), certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat PARPA nr 1882), trenerem terapii i profilaktyki uzależnień behawioralnych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.
Moją pracę poddaję regularnej superwizji. Podnoszę swoje kompetencje i doświadczenie uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, warsztatach.
Swoją pracę opieram na nurcie psychodynamicznym i systemowym.
Psychoterapia psychodynamiczna opiera się o relację terapeutyczną. Relacja terapeutyczna, to silna, zaakceptowana i obustronna więź pomiędzy pacjentem a terapeutą. Rolą psychoterapeuty jest modelowanie wypowiedzi i rozmowy tak, by pacjenci mieli możliwość swobodnego wyrażania treści wstydliwych, a także skrywanych w codziennym życiu. Podejście to warunkuje trwałe zmiany w osobowości chorego i pozwala na korzystne zmiany w funkcjonowaniu, które wyeliminują dysfunkcje.
Terapia systemowa, to rodzaj psychoterapii skupiony na podejściu do całego systemu. Bardzo istotne jest, by podczas terapii pacjenci dostrzegli, że system, na którym pracują nie działa w sposób linearny, ale cyrkularny. Oznacza to, że spięcia występujące w relacji nie wynikają z prostego mechanizmu — przyczyna-skutek, ale z relacji cyrkularnej, czyli kiedy jedno zjawisko prowadzi do drugiego.
Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych.
Zapraszam, jeżeli:
– nadużywasz substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki, dopalacze) bądź uważasz, że jesteś uzależniony
– masz poczucie, że tracisz kontrolę nad korzystaniem z Internetu, komórki, zakupami, grami hazardowymi itd.
– ktoś z Twojej rodziny nadużywa substancji lub jest uzależniony
– doświadczasz problemów, które łączysz z dorastaniem w rodzinie z problemem uzależnienia, uważasz ,że dotyczy Cię syndrom DDA

Jolanta Potoczek - ZnanyLekarz.pl

Ważne informacje

TERAPIA UZALEŻNIEŃ

150złW trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:

  • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
  • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
  • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
  • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
  • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
  • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
  • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze