Psychiatria Kraków

Poradnia psychiatryczna - wyłącznie w ramach wizy odpłatnych

Psychiatra jest specjalistą, do którego Pacjenci zgłaszają się w przypadku problemów ze snem, depresją, chorobami somatycznymi, uzależnieniem behawioralnym lub od substancji psychoaktywnych. Lekarz zajmuje się także zaburzeniami osobowości, leczeniem psychozy, czy schizofrenii.

Wizyta u psychiatry powinna być traktowana jak konsultacja u każdego innego lekarza – nie jest to powód do wstydu. Podobnie jak w przypadku problemów z sercem zalecana jest konsultacja kardiologiczna, tak w przypadku problemów natury psychicznej należy udać się do psychiatry.

Procedura zapisu na wizytę u psychiatry

Aby zapisać się do lekarza psychiatry zadzwoń +48 12 352 23 31 lub napisz mail groble@unimed-nzoz.pl

Na wizytę u psychiatry możesz również wygodnie zapisać się przez Znanego Lekarza

WIZYTY REALIZOWANE SĄ W PLACÓWCE CM UNIMED UL. PLAC NA GROBLACH 5/15 W KRAKOWIE.

Szybka rejestracja

+48 12 352 23 31

Zadzwoń aby umówić termin wizyty

Nasi specjaliści

specjalista psychiatra z ponad 15 letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Szkolenie specjaliza-cyjne 5-letnie odbyłam w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w Klinice Psychiatrii Dorosłych. Staże specjaliza-cyjne realizowałam również w Szpitalu Klinicznym im. Babińskiego oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera. Egzamin specjalizacyjny zdałam w 2008 roku. Dodatkowo ukończyłam czterosemestralne studia podyplomowe na Wydziale Ochrony Zdrowia w Instytucie Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem lekarzem praktykiem. Pracuję w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień oraz w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnień. Przez 10 lat pracowałam również w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym. Jestem lekarzem, którego dewizą jest rzetelna diagnoza, poprzedzona indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, następnie stosownie do diagnozy zaordynowane leczenie farmakologiczne , ew psychoterapeutyczne z wyjaśnie-niem pacjentowi ich zasadności. Moją zasadą jest informowanie pacjenta o działaniu zaleconych leków, ich interakcji z lekami już przez pacjenta zażywanymi. Pacjent, który zgłasza się do mnie na wizytę zawsze jest pytany o schorzenia współistniejące i zażywane leki. W pracy psychiatry zajmuję się leczeniem zaburzeń psychicznych nerwicowych, zaburzeń lękowych, depresji, psychoz w tym schizofrenii, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń osobowości, bezsenności, zaburzeń psychosomatycznych, uzależnień. Mam również doświadczenie w diagnostyce otępień i leczeniu pacjentów po 65 roku życia.

Teresa Drożdż - ZnanyLekarz.pl

Ważne informacje

WIZYTA DIAGNOSTYCZNA – PSYCHIATRA DOROŚLI

250zł

WIZYTA KOLEJNA- PSYCHIATRA DOROŚLI

200zł

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu wprowadzono następujące zasady:

  • obowiązkowo należy założyć maseczkę zakrywającą usta i nos
  • należy postępować zgodnie z poleceniami personelu przychodni
  • do przychodni nie można wprowadzać rowerów, hulajnóg itp. Przed przychodnią zamontowane są stojaki do których należy przypiąć pojazd
  • do przychodni nie można wjeżdżać na rolkach, deskorolkach itp.
  • do przychodni nie można wprowadzać zwierząt
  • na terenie przychodni nie można palić papierosów i spożywać alkoholu
  • do przychodni nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych. PAMIĘTAJ! w przychodni przebywają dzieci i osoby starsze