E-usługi

Wdrożyliśmy dla Państwa elektroniczne uslugi, dzięki którym szybko i bezpiecznie możecie Państwo zapisać się do lekarza bez wychodzenia z domu, sprawdzić pierwsze wolne terminy leczenia, sprawdzić informacje o swojej elektronicznej dokumentacji medycznej oraz przesłać wyniki pomiarów do lekarza.

E-REJSTRACJA

Na wizytę do lekarza rodzinnego możesz zapisać się szybko i sprawnie poprzez E-rejestrację.

E-REJSTRACJA

Sprawdź wyniki badań online

Wyniki badań pobranych w naszej placówce możesz wygodnie sprawdzić online. Wystarczy że klikniesz poniżej w wpiszesz numer zlecenia oraz swoją datę urodzenia.


Informacje Medyczne - twoje dokumenty zdrowia zawsze pod ręką - na telefonie

Dzięki aplikacji mobilnej Informacje Medyczne, uzyskasz dostęp do dokumentacji opisującej Twoje leczenie  przychodni. Bez potrzeby wizyty w placówce pobierzesz udostępnione informacje bezpośrednio na swój telefon. Wszystko z wysokim poziomem poufności gwarantowanym przez bezpieczne szyfrowanie komunikacji. Co więcej, będziesz mógł także udostępnić wybrane dokumenty swojemu lekarzowi jeszcze przed wizytą.
Dodatkowo zyskujesz możliwość zdalnego dostępu do e-rejestracji oraz tworzenia listy własnych jednostek medycznych, z których korzystasz.

Moje Pomiar - monitoruj stan swojego zdrowia

Moje Pomiary to aplikacja mobilna działająca na smartfonach (Android, iOS), która pozwoli Tobie na gromadzenie informacji dotyczących różnych wskaźnikach zdrowotnych, np. poziomu glukozy we krwi, temperatury, masy ciała czy ciśnienia krwi. Dane możesz wprowadzać ręcznie lub w przypadku pomiarów poziomu glukozy automatycznie z urządzania Glucomaxx® CONNECT.

Nie musisz już nosić ze sobą całej dokumentacji do lekarza i wszystkich dzienniczków pomiarów. Zapisane w aplikacji wyniki można przygotować w formie dokumentu i przekazać do aplikacji mobilnej Informacje Medyczne, a następnie wysłać do swojego lekarza prowadzącego.

Pozostałe wdrożone aplikacje