Profesjonalna Pomoc Dla Osób Doświadczających Traumy

Przychodnia CM UNIMED na ul. Młodej Polski 7 ma zaszczyt ogłosić uruchomienie pilotażowego Ośrodka Terapii Traumy, finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ). Ośrodek stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie społeczności na profesjonalną pomoc dla osób doświadczających traumy.

Profesjonalna i Bezpłatna Pomoc

Ośrodek Terapii Traumy w CM UNIMED oferuje profesjonalną pomoc konsultacyjną, krótkoterminową i długoterminową dla osób, które doświadczyły traumy. Bezpieczeństwo i zdrowie psychiczne pacjentów są priorytetem, dlatego świadczenia w Ośrodku są finansowane ze środków NFZ, co oznacza, że są one bezpłatne dla pacjentów.

Skierowana Zarówno Do Dzieci, Jak i Dorosłych

Trauma dotyka ludzi w różnym wieku, dlatego Ośrodek Terapii Traumy w CM UNIMED jest dostępny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nasi doświadczeni terapeuci specjalizują się w pracy z różnymi grupami wiekowymi, dostosowując podejście terapeutyczne do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Bez Konieczności Posiadania Skierowania

Chcemy, aby korzystanie z pomocy Ośrodka było jak najbardziej dostępne dla wszystkich potrzebujących. Dlatego zgłoszenie do Ośrodka Terapii Traumy w CM UNIMED nie wymaga posiadania skierowania. Osoby zainteresowane mogą bezpośrednio skontaktować się z Ośrodkiem, by umówić się na spotkanie konsultacyjne.

Wsparcie Zdrowia Psychicznego W Praktyce

Trauma może mieć znaczący wpływ na zdrowie psychiczne, dlatego tak ważne jest, aby zapewnić kompleksową i skuteczną pomoc terapeutyczną. Ośrodek Terapii Traumy w CM UNIMED to miejsce, gdzie pacjenci mogą liczyć na wsparcie doświadczonych profesjonalistów, którzy pomogą im przezwyciężyć skutki traumy i odzyskać zdrowie psychiczne.

Ośrodek Terapii Traumy w CM UNIMED to kolejny krok w kierunku świadczenia kompleksowej opieki zdrowotnej. Dzięki wsparciu NFZ, możemy oferować profesjonalną pomoc bez dodatkowych obciążeń finansowych dla pacjentów. Zachęcamy wszystkie osoby do skorzystania z naszych usług i rozpoczęcia drogi do zdrowia psychicznego.

Dbamy o dobro naszych pacjentów!

Zespół Przychodni CM UNIMED